Resort Arbeni
Një vend ku ju duhet të kaloni pushimet tuaja!
Na telefono: 069 40 03 003
Pamje e mahnitshme
Shijojeni pamjen
Restaurant special
Shijo bukurite natyrore duke shijuar ushqimin apo kafen tuaj.
Dhoma te rehatshme
Duke filluar nga 100€
Rehati e pakrahasueshme
Relaksohuni dhe shijoni çdo moment
Vendi ideal per ju
Na vizitoni dhe do te ngeleni te kenaqur
Shijoni pushimin
Kaloni kohe te mahnitshme tek ne
Resorti jonë
Resort modern me 5 yje
Dhoma Luksoze
Dizajn Perfekt
Pishine Moderne
Meny Speciale
Po mendoni per pushimin tuaj
Gjeni ofertat tona me te lira online
Relaksohu në Resortin tonë
Duke filluar nga vetem 99€